Kierownik budowy

Gwarantujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynację robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP, standardami firmy i zapisami umowy
  • prowadzenie dziennika budowy
  • realizację założonego harmonogramu prac
  • współpracę z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • budżetowanie, analizę kosztorysów, systematyczne prowadzenie rozliczenia inwestycji i nakładów materiałowych
  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzór, koordynację i bieżącą kontrolę wykonanych prac
  • odbiory wykonanych robót
  • realizację całego zadania, od momentu rozpoczęcia do jego zakończenia
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z Inwestorem oraz jednostkami administracyjnymi w sprawach dot. prowadzonych budów

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 2 lata doświadczenia zawodowego przy  nadzorowaniu prac przy obiektach zabytkowych)
  • miejsce zamieszkania: woj. śląskie
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-
  • budowlanej bez ograniczeń
  • przynależność do Regionalnej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań
  • odpowiedzialność , samodzielność, sumienność
  • umiejętność kosztorysowania
  • prawo jazdy kat. B
Stawiamy na uczciwość i profesjonalizm. Od kandydatów oczekujemy przynajmniej rocznego doświadczenia w branży, fachowego podejścia do pracy, odpowiedzialności i zaangażowania. Dołącz do naszego zespołu!